PHBC8S-0R6A0024V
TME
PHBC8S-0R6A0024V RSS 14.91 14.91 12.12 + VAT
MPN:
PHBC8S-0R6A0024V
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.54% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
14.83
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+ 100+ 200+ 500+
Dławik: drutowy; THT; 24uH; 2A; R: 41,1mΩ; -40÷125°C