RSR72-48D75-H
TME
RSR72-48D75-H RSS 341.64 341.64 277.76 + VAT
MPN:
RSR72-48D75-H
Producent:
RELPOL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.66% (28.02.2026)
Poprzednia cena:
339.41
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 75A; 24÷530VAC; IP20