TXH120-148
TME
RSS 456.48 456.48 371.12 + VAT
MPN:
TXH 120-148
Kod:
TXH120-148
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
461.67
Ilość [ x szt]: 25+ 50+ 100+ 250+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 120W; 48VDC; 2,5A