TXH120-112
TME
TXH120-112 RSS 449.88 449.88 365.76 + VAT
MPN:
TXH 120-112
Kod:
TXH120-112
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
455.00
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 120W; 12VDC; 10A