TSPC120-148
TME
RSS 532.15 532.15 432.64 + VAT
MPN:
TSPC 120-148
Kod:
TSPC120-148
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
525.64
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 120W; 48VDC; 2,5A; na szynę DIN