TSPC120-148
TME
- MPN:
- TSPC 120-148
- Kod:
- TSPC120-148
- Producent:
- TRACO POWER
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.24% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 25+ | 100+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla tspc120
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 120W; 48VDC; 2,5A; na szynę DIN