THL20-2413WI
TME
RSS 263.74 263.74 214.42 + VAT
MPN:
THL 20-2413WI
Kod:
THL20-2413WI
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.91% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
274.46
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1340mA