THD10-4822N
TME
RSS 123.98 123.98 100.80 + VAT
MPN:
THD 10-4822N
Kod:
THD10-4822N
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
125.39
Ilość [ x szt]: 100+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 10W; Uwej: 36÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Uwyj2: -12VDC