TEL15-2413
TME
RSS 208.18 208.18 169.25 + VAT
MPN:
TEL 15-2413
Kod:
TEL15-2413
Zmiana ceny:
-4% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
216.85
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1000mA