SCW20C-15
TME
SCW20C-15 RSS 110.18 110.18 89.58 + VAT
MPN:
SCW20C-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
111.44
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 36÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1333mA