RPA30-243.3SAW/P
TME
RPA30-243.3SAW/P RSS 240.65 240.65 195.65 + VAT
MPN:
RPA30-243.3SAW/P
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
242.09
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 7,5A