R2SX-053.3-TRAY
TME
RSS
28.87
23.47 + VAT
- MPN:
- R2SX-053.3-TRAY
- Producent:
- RECOM
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.59% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 30+ | 90+ | 120+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla r2sx
Przetwornica: DC/DC; 2W; Uwej: 4,5÷5,5VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 606mA