NID100-15
TME
NID100-15 RSS 48.41 48.41 39.36 + VAT
MPN:
NID100-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.14% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
48.97
Przetwornica: DC/DC; 97,5W; Uwej: 20÷53VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 6,5A