3M-44D-A-19-45
TME
3M-44D-A-19-45 RSS 195.67 195.67 159.08 + VAT
MPN:
3M 44D-A 19MM 45M
Kod:
3M-44D-A-19-45
Producent:
3M
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.33% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
196.32
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Taśma: elektroizolacyjna; W: 19mm; L: 45m; Thk: 0,304mm; beżowy; 20%