Tranzystor IGP30N60H3 N-FET 600V/30A 187W IGBT
SklepTronik
Tranzystor IGP30N60H3 N-FET 600V/30A 187W IGBT RSS 22.40 22.40 18.21 + VAT
Kod:
04c4a4
Producent:
MICROS SP.J. W KĘDRA I J. LIC ZAKŁAD PRACY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+21% (20.01.2026)
Poprzednia cena:
18.50
IGP30N60H3 60A; 600V; 187W; IGBT IGP30N60H3XKSA1