Wentylator 24V 40x10mm PF4010D24HS 3PIN
SklepTronik
Wentylator 24V 40x10mm PF4010D24HS 3PIN RSS 31.80 31.80 25.85 + VAT
Kod:
e0619c
Producent:
PROLECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+85% (19.01.2026)
Poprzednia cena:
17.20
Parametry techniczne: PF MOTOR & FAN
Wymiary: 40 x 40 x 10 mm
Zasilanie: 24VDC
Przepływ powietrza: 12m³/hr
Natężenie prądu: 0.04A