Yageo Opornik 91 kΩ 0201 ±1 % 0.05 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0201FR-0791KL
RS Components
RSS
0.02
x 500
- MPN:
- AC0201FR-0791KL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 500 szt.
- Zmiana ceny:
- -67% (02.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.06
Sugerowane produkty dla ac0201fr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 91 kΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.