Yageo Opornik 22 kΩ 0805 ±1 % 0.125 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0805FR-0722KL
RS Components
RSS
0.06
x 500
- MPN:
- AC0805FR-0722KL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 500 szt.
- Producent:
- YAGEO
- Zmiana ceny:
- -14% (11.02.2024)
- Poprzednia cena:
- 0.07
| Ilość [ x szt]: | 2500+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla ac0805fr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 22 KΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.