Yageo Opornik 22 kΩ 0603 ±5 % 0.1 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0603JR-0722KL
RS Components
RSS
0.03
x 500
- MPN:
- AC0603JR-0722KL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 500 szt.
- Producent:
- YAGEO
- Zmiana ceny:
- +50% (06.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.02
| Ilość [ x szt]: | 2500+ | 5000+ | 7500+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla ac0603jr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 22 KΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.