Yageo Opornik 976 Ω 1206 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC1206FR-07976RL
RS Components
Yageo Opornik 976 Ω 1206 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC1206FR-07976RL RSS 0.05 0.05 x 5000
MPN:
AC1206FR-07976RL
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+67% (20.01.2025)
Poprzednia cena:
0.03
Ilość [ x szt]: 25000+ 50000+ 100000+ 200000+
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 976 Ω to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.