Yageo Opornik 91 kΩ 0201 ±1 % 0.05 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0201FR-0791KL
RS Components
RSS
0.02
x 10000
- MPN:
- AC0201FR-0791KL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 10 000 szt.
- Producent:
- YAGEO
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -33% (06.11.2023)
- Poprzednia cena:
- 0.03
Sugerowane produkty dla ac0201fr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 91 kΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.