Yageo Opornik 47 kΩ 0402 ±1 % 0.0625 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0402FR-0747KL
RS Components
RSS
0.04
x 500
- MPN:
- AC0402FR-0747KL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 500 szt.
- Producent:
- YAGEO
- Zmiana ceny:
- -20% (09.02.2024)
- Poprzednia cena:
- 0.05
| Ilość [ x szt]: | 5000+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla ac0402fr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 47 KΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.