Yageo Opornik 20 kΩ 0402 ±1 % 0.0625 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0402FR-0720KL
RS Components
Yageo Opornik 20 kΩ 0402 ±1 % 0.0625 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0402FR-0720KL RSS 0.04 0.04 x 500
MPN:
AC0402FR-0720KL
Kod:
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (09.02.2024)
Poprzednia cena:
0.05
Ilość [ x szt]: 5000+
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 20 KΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.