IKW20N60H3FKSA1
Wekton
IKW20N60H3FKSA1 RSS 7.44 7.44 x 11
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IKW20N60H3FKSA1
Minimalne zamówienie:
11 szt.
Producent:
Infineon
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.49% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
7.48
Tranzystor IGBT 600V 20A 170W 2,4V TO247