STW40N90K5 N-channel 900 V, 88 mOhm typ., 40 A MDmesh K5 Power MOSFET in a TO-247 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STW40N90K5
TO-247
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+25% (06.05.2026)