STP190N55LF3 N-channel 55 V, 2.9 mOhm typ., 120 A STripFET(TM) Power MOSFET in a TO-220 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STP190N55LF3
TO-220
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (06.07.2025)