STW45NM50 N-channel 500 V, 81 mOhm typ., 45 A MDmesh Power MOSFET in a TO-247 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STW45NM50
TO-247
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (06.05.2026)