STY60NM50 N-Channel 500V - 0.045 Ohm - 60A Max247(TM) Zener-Protected MDmesh(TM) Power MOSFET
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STY60NM50
Producent:
STMicroelectronics
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.52% (19.03.2026)