M8COMPACT-30A
Wekton
RSS
4.40
x 4
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- M8COMPACT-30A
- Minimalne zamówienie:
- 4 szt.
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -18% (08.02.2026)
- Poprzednia cena:
- 5.38
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 20+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla m8compact
Bezpiecznik automotive M8Compact 20mm 32V 30A