Q4010L4TP-LF
TME
Q4010L4TP-LF RSS 15.87 15.87 12.90 + VAT
MPN:
Q4010L4TP
Kod:
Q4010L4TP-LF
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.13% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
15.89
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 400V; 10A; TO220ABIns; Igt: 25mA; Ifsm: 100A