SA.3921-125-T27-IM
TME
SA.3921-125-T27-IM RSS 11.33 11.33 9.21 + VAT
MPN:
3921-125-T27-IM
Kod:
SA.3921-125-T27-IM
Producent:
BAHCO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.47% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
10.95
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Tarcza szlifierska; Ø: 125mm; Gr.tarczy: 6,4mm; 22,23mm; Klasa: 5*