Triak BTA40-800BRG;ST;40A;800V;50mA RD91;konektory;izolowany;RoHS
Podzespoły Elektroniczne
Triak BTA40-800BRG;ST;40A;800V;50mA RD91;konektory;izolowany;RoHS RSS 42.00 42.00 34.15 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
2a99324a3d
Obudowa:
RD91
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-16% (03.01.2026)