Tyrystor BT148W-600R 1A/600V Igt=10mA sot223 2szt
SklepTronik
Tyrystor BT148W-600R 1A/600V Igt=10mA sot223 2szt RSS 4.50 4.50 3.66 + VAT
Kod:
fc695a
Producent:
MICROS SP.J. W KĘDRA I J. LIC ZAKŁAD PRACY
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+22% (20.01.2026)
Poprzednia cena:
3.70
BT148W-600R It=1A; Vdrm=600V; Igt=60mA