PS5R-VC24
TME
PS5R-VC24 RSS 230.83 230.83 187.67 + VAT
MPN:
PS5R-VC24
Producent:
Idec
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
229.85
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 30W; 24VDC; Uwyj: 21,6÷26,4V