B32521E6103K000
Wekton
B32521E6103K000 RSS 0.75 0.75 x 121
  • Zgodny z RoHS
Kod:
B32521E6103K000
Minimalne zamówienie:
121 szt.
Producent:
EPCOS / TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.68
Kondensator poliestrowy 10nF 400VDC ±10% RM: 10mm