AHP50W-6K8F
TME
AHP50W-6K8F RSS 8.07 8.07 6.56 + VAT
MPN:
AHP50W-6K8F
Producent:
SR PASSIVES
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.13% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
7.98
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 6,8kΩ; 50W; ±1%; 30ppm/°C; 38,5mm