AHP100W-100RF
TME
RSS 49.34 49.34 x 25
MPN:
AHP100W-100RF
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
SR PASSIVES
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.06% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
49.86
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 100Ω; 100W; ±1%; 50ppm/°C; 69,2mm