AHP100W-150RF
TME
RSS 49.25 49.25 x 25
MPN:
AHP100W-150RF
Zmiana ceny:
+2.88% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
47.87
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 150Ω; 100W; ±1%; 50ppm/°C; 69,2mm