AHP100W-1R5F
TME
RSS 64.08 64.08 x 25
MPN:
AHP100W-1R5F
Zmiana ceny:
-2.09% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
65.45
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 1,5Ω; 100W; ±1%; 50ppm/°C; 69,2mm