AHP100W-220RF
TME
RSS 49.34 49.34 x 25
MPN:
AHP100W-220RF
Zmiana ceny:
+1.06% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
48.82
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 220Ω; 100W; ±1%; 50ppm/°C; 69,2mm