AHP100W-4R7F
TME
RSS 64.76 64.76 x 25
MPN:
AHP100W-4R7F
Zmiana ceny:
+1.06% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
64.08
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 4,7Ω; 100W; ±1%; 50ppm/°C; 69,2mm