AHP100W-6R8J
TME
RSS 46.42 46.42 x 25
MPN:
AHP100W-6R8J
Zmiana ceny:
+1.07% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
45.93
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 6,8Ω; 100W; ±5%; 50ppm/°C; 69,2mm