ERJ3EKF47R5V
TME
ERJ3EKF47R5V RSS 0.38 0.38 0.31 + VAT
MPN:
ERJ3EKF47R5V
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+65% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.23
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 20000+ 50000+
Rezystor: thick film; 0603; 47,5Ω; 100mW; ±1%; ERJ3EKF; 100ppm/°C