TXLN035-105
TME
RSS 191.62 191.62 155.79 + VAT
MPN:
TXLN 035-105
Kod:
TXLN035-105
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
193.81
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 35W; 5VDC; 7A; OUT: 1