TXLN035-215
TME
RSS 231.20 231.20 187.97 + VAT
MPN:
TXLN 035-215
Kod:
TXLN035-215
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.93% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
238.18
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 35W; 5VDC; 4A; OUT: 2