TXLN080-312M2
TME
TXLN080-312M2 RSS 313.92 313.92 255.22 + VAT
MPN:
TXLN 080-312M2
Kod:
TXLN080-312M2
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
317.50
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 80W; 5VDC; 8A; OUT: 3