TXLN080-212
TME
RSS 298.04 298.04 242.31 + VAT
MPN:
TXLN 080-212
Kod:
TXLN080-212
Zmiana ceny:
-1.83% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
303.59
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 80W; 5VDC; 9A; OUT: 2