TXLN150-124
TME
TXLN150-124 RSS 334.66 334.66 272.08 + VAT
MPN:
TXLN 150-124
Kod:
TXLN150-124
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
338.47
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 150W; 24VDC; 6,3A