BZX84-A22.215
TME
BZX84-A22.215 RSS 2.09 2.09 1.70 + VAT
MPN:
BZX84-A22,215
Kod:
BZX84-A22.215
Producent:
Nexperia
Obudowa:
SOT23-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.95% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
2.11
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Dioda: Zenera; 0,25W; 22V; SMD; rolka,taśma; SOT23; Ifmax: 200mA