GXE600-48
TME
GXE600-48 RSS 3079.37 3079.37 2503.55 + VAT
MPN:
GXE600-48
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 600W; 48VDC; 3,1A